مشاوره: 09123196548 ، 02188820084
آشنایی با انواع فوم
مدیر سایت

آشنایی با انواع فوم

بهترین فوم کدام است ؟

فوم:فوم دارای عملکرد فوق العاده ای است که در برابر آب و رطوبت مقاوم است، دارای دوام طولانی مدت است و در بسیاری از وسایل مانند مبلمان، کفی کفش، تشک فوم، آجر یوگا ، تخته شنا، کفپوش و... مورد استفاده قرار می گیرد.   

آشنایی با انواع فوم

فوم سرد:علت نام گذاری فوم سرد به این دلیل است که در دمای کمتری تولید می شود و در حرارت غیر مستقیم قرار میگیرد برای همین  مولکول های آن فرصت بیشتری برای شکل گیری دارند.فوم سرد نرم تر است وحالت ارتجاعی دارد.یکی از راه های تشخیص فوم سرد این است که وقتی به فوم فشار وارد می کنید سریع به حالت اولیه بر می گردد.


 

فوم گرم:علت نام گذاری فوم گرم به این دلیل است در دمای بالا تری تولید می شود، فوم گرم از فوم سرد سفت تر است.یکی از راه های تشخیص فوم گرم این است که وقتی به فوم فشار وارد می کنید فوم با کمی تاخیر به حالت اولیه برمی گردد.


 

اسفنج: طول عمر اسفنج به تراکم آن بستگی دارد هرچه تراکم و ضخامت اسفنج بیشترباشد طول عمر نشیمن بیشتر می باشد.اسفنج ها بیشتردر دسته ی مبل وپشت مبل قرار دارند.فوم ویژه:این فوم خاصیت گرم و سرد دارد و از نظر نرمی و سفتی در بین سرد و گرم قرار گرفته است.

البته فوم محصولی با قیمت بسیار بالا نیست ،فوم محصولی است که قیمت آن به کیفیت ومارک سازنده آن بستگی دارد هرچه فوم شما با کیفیت تر باشد قیمت آن بیشترمی باشد مثلا قیمت فوم سرد به دلیل کیفیت بالا ازدیگرفوم هابیشتر است.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید: 02188820084 / 09120203920


 مطلب قبلی دلایلی که باعث آسیب دیدگی مبلمان می شود
مطلب بعدی تعمیر مبل چرم
چاپ
1690 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید