مشاوره: 09123196548 ، 02188820084
نقش مبلمان در منزل
مدیر سایت

نقش مبلمان در منزل

اگه چه مبلمان جز لوازم اصلی محسوب نمی شود، اما امروزه به عنوان تاثیرگذارترین عضو سالن پذیرایی و نشیمن محسوب می شود. با توجه به تنوع گسترده در تولید و واردات انواع مبلمان، در سام اکسون،انتخاب این محصول برای هر فردی با هر سلیقه ای به راحتی امکان پذیر می باشد. در این مقاله مطالبی در رابطه با اهمیت و نقش مبلمان در منزل قرار داده شده است.

همیشه ما عادت کرده ایم که مبلمان را از یک رنگ انتخاب کنیم، ولی در دنیای امروز یکی از روش های چیدمان و انتخاب مبلمان، انتخاب دو یا چند رنگ مبل در کنار هم است. رنگ های مکمل ، چشم را به حرکت وا می دارند که این در اثر انرژی ساکن حاصل از تضاد میان آنهاست. ترس از انتخاب رنگ را کنار گذاشته و رنگی را انتخاب کنید که آن را دوست دارید و با آن آرام می شوید و در نظر داشته باشید، با انتخاب آن رنگ ، شادی و عشق و شور را به مهمانان خود القا می کنید.

به عنوان یک قانون کلی ، هرقدر ارتفاع مبل کوتاه باشد ساده و معمولی به نظر می رسد و هرقدر ارتفاع آن بیشتر باشد رسمی تر است. اندازه مبلمان انتخابی،باید حتما متناسب با اندازه طول و عرض سالن پذیرایی باشد.

مبلمان می توانداز لحاظ حالت، کلاسیک یا مدرن و یا روستایی (حصیری) باشد. مبلمان مدرن، به علت داشتن خطوط صاف، تاثیری از نظم را به بیننده القا می کند.  در حالی که مبلمان کلاسیک دارای طرح های اصلی است و نوعی شکوه و اقتدار را در فضا حاکم می کند. انتخاب بهترین مبلمان برای یک فضا ،  سبب می می شود که آن مکان، فضای واقعی خود خود را حفظ کند و به لحاظ کاربردی و ظاهری، از شرایط مطلوبی برخوردار باشد. تنوع بسیار در مدل های مبلمان، طراحان داخلی و افراد مصرف کننده را برای انتخاب مناسب ترین مدل برای محیط مورد نظرشان یاری می دهد.
مطلب بعدی رنگ طلایی در دکوراسیون و تاثیرات آن
چاپ
1636 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید